Urząd m.st. Warszawy
Mapa strony Twój przewodnik
  • Polska wersja językowa
  • Angielska wersja językowa
  • Niemiecka wersja językowa
  • Francuska wersja językowa
  • Rosyjska wersja językowa
  • Hiszpańska wersja językowa
  • Włoska wersja językowa
Szukaj
Szukaj
Szukaj
There are countless reasons to fall in love with Warsaw

Centra handlowe

Mając do wyboru ponad dwadzieścia centrów handlowych, każdy znajdzie coś dla siebie. Są nie tylko skupiskiem sklepów ale też miejscami spędzania wolnego czasu i spotkań ze znajomymi. Poza sklepami z odzieżą polskich i zagranicznych marek, akcesoriami, kosmetykami oraz żywnością znajdziemy w nich różnego rodzaju usługi, np. pralnię, naprawę obuwia, dorabianie kluczy. Zmęczeni zakupami mogą odpocząć w jednej z licznych kawiarni lub restauracji, obejrzeć film w nowoczesnym kinie lub zrelaksować się w fitness klubie. W wielu z nich znajdują się sale zabaw dla dzieci, gdzie pod okiem opiekunek można zostawić pociechy udając się na zakupowe szaleństwo.
Trzy największe: Arkadia, Galeria Mokotów i Złote Tarasy znajdują się w pobliżu centrum. W bliskiej odległości od turystycznych rejonów Warszawy są też Warszawa Wileńska oraz Blue City.
Warszawskie centra handlowe czynne są 7 dni w tygodniu.

Centra handlowe

Dom Handlowy VITKAC
ul. Bracka 9
Tel: 22 310 73 13
www.vitkac.com
Najbardziej ekskluzywny dom mody w Polsce,  mieszczący dziesiątki sklepów najbardziej luksusowych marek odzieżowych, wśród nich monobrandowe butiki GUCCI, YVES SAINT LAURENT, LANVIN, BOTTEGA VENETA a także sklepy z wyposażeniem wnętrz takich marek jak MISSONI HOME, FENDI CASA czy FLEXFORM. Na ostatnim piętrze znajduje się przeszklona restauracja Concept 13, z której można podziwiać panoramę Warszawy. 


Dom Mody Klif
ul. Okopowa 58/72 
tel. 22 531 45 00
www.klif.pl
Dla ceniących ekskluzywne marki – ponad 100 butików oferuje odzież i akcesoria luksusowych międzynarodowych firm. Po udanych zakupach warto zajrzeć do jednej z kilkunastu kawiarni lub restauracji.
 

Arkadia
al. Jana Pawła II 82
tel. 22 323 67 67
www.arkadia.com.pl
Największe centrum handlowe w Warszawie i w Polsce. Jedno z najpopularniejszych miejsc, w którym mieszkańcy Warszawy oraz turyści łączą przyjemność robienia zakupów i rozrywki. Blisko 200 sklepów, około 30 restauracji i kawiarni, kino Cinema City (15 sal), Cinema City 4DX (interaktywne kino 3D z ruchomymi fotelami, efektownymi światłami i muzyką) , Calypso Fitness Club.


Galeria Mokotów
ul. Wołoska 12
tel. 22 161 41 41 
www.galeriamokotow.pl
Jedno z bardziej ekskluzywnych centrów handlowych. Ponad 200 sklepów, około 30 restauracji i kawiarni, kino Cinema City (14 sal), sala zabaw dla dzieci oraz Calypso Fitness Club lokują Galerię Mokotów wśród największych centrów handlowych Warszawy.

 

Domy Towarowe Wars Sawa Junior
ul. Marszałkowska 104 - 122
tel 22 551-45-17/18
www.warssawajunior.pl
Doskonale zlokalizowane centrum handlu śródmiejskiego, ze sklepami flagowymi uznanych marek światowych. W jego skład wchodzą m. in salony Camaieu, C&A, Cropptown, Empik, Esprit, H&M, House, InMedio, Marks&Spencer, Reserved, Rossman, Sephora, TK Maxx, Zara. Do sklepów prowadzą  wejścia wzdłuż ulicy Marszałkowskiej oraz od strony Pasażu Wiecha.

 

Złote Tarasy
ul. Złota 59
tel. 22 222 22 00
tel. 22 222 22 02
www.zlotetarasy.pl
Obecnie jedno z najpopularniejszych i najczęściej odwiedzanych centrów handlowych miasta. Najbardziej nowoczesne, o ciekawym kształcie i wnętrzu oraz efektownej fontannie na zewnątrz. Blisko 200 sklepów, ponad 30 restauracji i kawiarni, kino Multikino (8 sal) oraz klub fitness Pure Jatomi Platinium Fitness.


MODO
ul. Łopuszańska 22
tel. 22 100 48 00
www.modo.dm


Blue City
Al. Jerozolimskie 179
tel. 22 824 45 55
tel. 22 311 70 20
www.bluecity.pl
Ponad 230 sklepów oraz około 20 kawiarni i restauracji zlokalizowanych na 6 poziomach. Na poziomie +4 mieści się centrum rozrywkowe. Znajdują się tutaj: centrum zabaw dla dzieci Inca Play, klub Lucid, fitness klub Pure Jatomi Platinium Fitness oraz Squash City.
W samym centrum Blue City znajduje się fontanna. Na otaczającym ją placu organizowane są koncerty, kiermasze i różne wydarzenia artystyczne.

Strona wykorzystuje pliki cookies. Więcej szczegółów w Polityce prywatności.