fbpx

Aplikacje mobilne

Warszawa 19115

Nie wiesz jak dotrzeć do hotelu? Potrzebujesz informacji o połączeniach komunikacyjnych? Szukasz wydarzeń kulturalnych i sportowych? A może chcesz poprosić o interwencję służb porządkowych? Skorzystaj z aplikacji 19115!

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Veturilo

W sezonie letnim korzystaj z systemu miejskich rowerów Veturilo. Dzięki aplikacji zlokalizujesz na mapie najbliższe stacje i będziesz mieć stały dostęp do swojego konta. Rower wypożyczysz korzystając z terminala znajdującego się przy stojakach.

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Jakdojade

Podróżuj po Warszawie korzystając z wygodnej sieci transportu miejskiego. Aplikacja wyszuka dla Ciebie dogodne połączenia i przedstawi aktualne rozkłady jazdy. Do celu trafisz bez problemu dzięki wbudowanej nawigacji GPS.

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Czynaczas.pl

Dzięki aplikacji internetowej czynaczas.pl, zobaczysz na mapie gdzie w danej chwili znajduje się miejski autobus czy tramwaj. Aplikacja pozwala też sprawdzić najbliższe odjazdy z przystanku z uwzględnieniem opóźnień oraz przyjazdów przed czasem. Wśród lokalizowanych pojazdów są też kursujące latem promy, którymi można przeprawić się na drugą stronę Wisły.

Otwórz

Tup Tup po Warszawie

Aplikacja przybliżająca dzieciom zabytki, historię i legendy stolicy. Dzięki niej dowiesz się gdzie mieszkał Bazyliszek, jak odszyfrować rebus na drzwiach Pałacu na Wyspie, gdzie powiewała flaga Polski w trakcie Powstania Warszawskiego oraz skąd się wzięła tradycja pielgrzymek warszawskich.

Pobierz z Google Play

Wasza Warszawa

Spacery, gry miejskie, quizy, filmy i zdjęcia – aplikacja Wasza Warszawa w interesujący i angażujący sposób przybliży Ci codzienność mieszkańców Warszawy i jej historię od odzyskania niepodległości do 1989 roku.

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Pamięć Miasta

Dzięki aplikacji poznasz historię miejsc, które upamiętniają Powstańców Warszawskich i mieszkańców walczącej stolicy.  Archiwalne fotografie pochodzące ze zbiorów Muzeum Powstania Warszawskiego oraz nagrania z audiodeskrypcją pozwolą poznać  losy ludzi żyjących w okupowanej Warszawie. Geolokalizacja ułatwi Ci poruszanie się po mieście i odnalezienie poszczególnych obiektów.

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Archimapa – przewodnik po warszawskiej architekturze

Poznaj ciekawostki związane z architekturą Warszawy XX wieku. Wybierz jeden z 7 tematów i zaplanuj spacer dzięki interaktywnej mapie. Aplikacja działa także w trybie offline.

Pobierz z App Store

X