fbpx

Aplikacje mobilne

Warszawa 19115

Nie wiesz jak dotrzeć do hotelu? Potrzebujesz informacji o połączeniach komunikacyjnych? Szukasz wydarzeń kulturalnych i sportowych? A może chcesz poprosić o interwencję służb porządkowych? Skorzystaj z aplikacji 19115!

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Veturilo

W sezonie letnim korzystaj z systemu miejskich rowerów Veturilo. Dzięki aplikacji zlokalizujesz na mapie najbliższe stacje i będziesz mieć stały dostęp do swojego konta. Rower wypożyczysz korzystając z terminala znajdującego się przy stojakach.

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Jakdojade

Podróżuj po Warszawie korzystając z wygodnej sieci transportu miejskiego. Aplikacja wyszuka dla Ciebie dogodne połączenia i przedstawi aktualne rozkłady jazdy. Do celu trafisz bez problemu dzięki wbudowanej nawigacji GPS.

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Czynaczas.pl

Dzięki aplikacji internetowej czynaczas.pl, zobaczysz na mapie gdzie w danej chwili znajduje się miejski autobus czy tramwaj. Aplikacja pozwala też sprawdzić najbliższe odjazdy z przystanku z uwzględnieniem opóźnień oraz przyjazdów przed czasem. Wśród lokalizowanych pojazdów są też kursujące latem promy, którymi można przeprawić się na drugą stronę Wisły.

Otwórz

Wasza Warszawa 1918/2018

Spacery, gry miejskie, quizy, filmy i zdjęcia – aplikacja Wasza Warszawa 1918/2018 w interesujący i angażujący sposób przybliży Ci historię odzyskania niepodległości oraz codzienność mieszkańców międzywojennej stolicy.

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Pamięć Miasta

Dzięki aplikacji poznasz historię miejsc, które upamiętniają Powstańców Warszawskich i mieszkańców walczącej stolicy.  Archiwalne fotografie pochodzące ze zbiorów Muzeum Powstania Warszawskiego oraz nagrania z audiodeskrypcją pozwolą poznać  losy ludzi żyjących w okupowanej Warszawie. Geolokalizacja ułatwi Ci poruszanie się po mieście i odnalezienie poszczególnych obiektów.

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Archimapa – przewodnik po warszawskiej architekturze

Poznaj ciekawostki związane z architekturą Warszawy XX wieku. Wybierz jeden z 7 tematów i zaplanuj spacer dzięki interaktywnej mapie. Aplikacja działa także w trybie offline.

Pobierz z Google Play
Pobierz z App Store

Warszawa, Warsze

Odkryj historię żydowskiej Warszawy z nowym mobilnym przewodnikiem wydanym przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN. Wybierz spacer i wsłuchaj się w opowieści z przeszłości.

Pobierz z Google Play

X