fbpx

styczeń, 2024

czw25sty18:00Kołysanki na biegunach - koncert kołysankowy

Szczegóły

Posłuchaj czarujących kołysanek napisanych wspólnie przez członków polskich i ukraińskich rodzin i zaproszonych do projektu artystów: Natalię Grosiak, Bovską, Danę Vynnytską, Agnieszkę Musiał, Anastasiję Litvinyuk, Igora Hnydyna oraz organizatorki Lullaby Project – Karolinę Beimcik i Joannę Kucharczyk.

‘Kołysanki na biegunach‘ to partnerski program Lullaby Project realizowany przez Carnegie Hall w Nowym Jorku. Właśnie zakończył się jego pierwszy sezon w Polsce.

Podczas koncertu usłyszymy 9 niezwykłych kołysanek, które powstały na pełnych ciepła spotkaniach. Każda piosenka skrywa osobistą historię jej głównego bohatera i bohaterki: Stefci ze świnką w koszyku, Rysia – dzielnego podróżnika, Frania – małego kaskadera, który lubi wisieć do góry nogami, Stasia z jeżem Karolem, a także Lu, Oliwierka, Weroniki, Artema i Adriany.

Każdego roku Lullaby Project łączy nowych i oczekujących rodziców z wybitnymi artystami, którzy piszą i śpiewają osobiste kołysanki dla ich dzieci, wspierając zdrowie rodziców i wzmacniając więź między opiekunem a dzieckiem.

Wystąpią: Bovska, Dana Vynnytska, Agnieszka Musiał, Anastasija Litvinyuk, Igor Hnydyn, Karolina Beimcik, Joanna Kucharczyk.

Czwartek 25 stycznia godz. 18:00
bilety: 30 zł

Czytaj więcej

Czas

(Czwartek) 18:00

Lokalizacja

Studio42

ul.Twarda 42 Warszawa

X