fbpx

kwiecień, 2022

25kwi19:00PolecaneKoncert charytatywny "Chwała Ukrainie. Dzisiaj Ukraina jest kobietą" na Placu Piłsudskiego19:00

Szczegóły

Bank Gospodarstwa Krajowego zaprasza na koncert charytatywny „Chwała Ukrainie. Dzisiaj Ukraina jest kobietą”. Dedykujemy go ukraińskim kobietom, które są tu w Polsce, rozdzielone od swoich rodzin; które potrzebują wsparcia, nie tylko finansowego, ale także duchowego i psychicznego.

Na scenie wystąpią gwiazdy z Polski i Ukrainy m.in. Julia Belei, Justyna Steczkowska, Kasia Stankiewicz & Varius Manx, Małgorzata Ostrowska, Andrzej Piaseczny, Tayanna i Urszula. Połączymy się także z Kijowem i Lwowem, skąd – na żywo – wystąpią Numer 482, Probass&Hardi oraz Pikardyjska Tercja i Levoice z Oleksandrem Bozhykiem.

Podczas koncertu na placu Piłsudskiego będzie można usłyszeć również najnowszą kompozycję Adama Sztaby – „Mamy siebie”, która jest niezwykłym gestem solidarności polskich artystów z narodem ukraińskim. Do wykonania tego utworu Adam Sztaba zaprosił ponad sto osób: trzydziestu wokalistów, chóry TGD oraz Polskiego Radia i trzydziestoosobową orkiestrę. To będzie wyjątkowe wydarzenie!

Podczas koncertu będziemy prowadzić zbiórkę pieniędzy na pomoc Ukrainie. Wpłat można dokonywać na numer konta lub BLIKiem

 

 

Czytaj więcej

Czas

(Poniedziałek) 19:00

Lokalizacja

Plac Piłsudskiego

Plac Piłsudskiego

X