fbpx

maj, 2022

ndz01majCały dzieńndz25wrzeWarszawskie Linie Turystyczne

Szczegóły

Warszawskie Linie Turystyczne to nie tylko gratka dla miłośników komunikacji miejskiej, ale także sposób na poznanie Warszawy, jej zabytków i ciekawych miejsc. Przejazd zabytkowymi pojazdami linii tramwajowej 36 (1-25.9 w dni wolne) oraz weekendowych: tramwajowej linii T (1.5-25.9 weekendy i święta) czy autobusowej linii 100 (1.5-25.9 weekendy i święta), pozwala poczuć powiew historii, jest atrakcją dla dzieci i dorosłych oraz aktywną formą spędzenia wolnego czasu.

Z kolei przeprawa przez Wisłę promem (1-25.9 dni wolne) pozwala zobaczyć miasto z innej perspektywy, przenieść się z bulwarów na zielony brzeg rzeki i cieszyć się pobytem na plaży czy dalszą przejażdżką rowerem po wytyczonych ścieżkach.

Jeśli promy to za mało, zachęcamy do wzięcia udziału w całodniowej wycieczce Statkiem do Serocka (soboty i niedziele 1.5-25.9). Na pokładzie można poczuć się jak pasażerowie słynnego „Rejsu” Piwowskiego.

W soboty zaś zapraszamy na przejażdżkę Piaseczyńską Kolejką Wąskotorową. Pod Warszawę dowiozą nas, szlakiem nieistniejącej już linii trolejbusowej, zabytkowe autobusy.

Czytaj więcej

Czas

Maj 1 (Niedziela) - Wrzesień 25 (Niedziela)

X