fbpx

Warszawa to nie tylko… nauka i praca

Tak, Warszawa dużo pracuje, ciągle się uczy, studiuje i rozwija, ale Warszawa wie również, jak się relaksować. Więc gdy odwiedzasz nasze miasto i po długim dniu spędzonym na oglądaniu jego atrakcji poczujesz chęć na odpoczynek, bierz przykład z warszawiaków i kieruj się tam, gdzie czeka na Ciebie najlepsza rozrywka. Przekonaj się o tym wybierając z listy ciekawych miejsc i kuszących ofert na www.odkrywajwarszawe.pl

Bulwary Wiślane, fot. Ewelina Lach

Przekonaj się, że Warszawa to turystyczny raj dla rodzin z dziećmi. To nie tylko tradycyjne muzea, w których często znajdziecie dodatkowe atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych, ale także miejsca stworzone specjalnie dla dzieci.

Bulwary Wiślane, fot. m.st. Warszawa

Bieganie, rower, rolki, a może plenerowa siłownia? Ci, którzy kochają sport, nie będą się nudzić w Warszawie! Nowoczesne obiekty sportowe sąsiadują tu z zielonymi parkami i naturalnymi plażami.

Stadion Narodowy i Plaża Poniatówka, fot. m.st. Warszawa

Miejsc do relaksu jest w Warszawie sporo i ciągle powstają nowe, jednak największą popularnością cieszą się prawdziwe plaże położone nad Wisłą. Zostały one uznane przez National Geographic za jedne z najpiękniejszych plaż miejskich na świecie.

Bulwary wiślane, fot. Waldemar Panów pzstudio.pl

Kilkukilometrowa nadrzeczna promenada to świetne miejsce na spacer, przejażdżkę rowerem, a także szaloną zabawę w jednym z działających tu sezonowo klubów. Na bulwarach czekają na Ciebie altany z leżakami, kamienne ławy oraz siedziska z konarów drzew.

Taras widokowy w Pałacu Kultury i Nauki, fot. Piotr Wierzbowski

Podoba Ci się Warszawa, ale chciałbyś zobaczyć ją z góry? Taras na 30. piętrze Pałacu Kultury i Nauki, dzwonnica kościoła św. Anny czy Gnojna Góra na Starym Mieście to nie jedyne miejsca, z których możesz podziwiać piękne widoki.

Stare Miasto, fot. m.st. Warszawa

Przespaceruj się po mieście razem z bohaterami filmu. Przekonaj się, jak ciekawa jest Warszawa i znajdź dodatkowe inspiracje do odkrywania miasta po swojemu.

X